Kenan Işık öldü mü? Kenan ışık Son durumu Nedir?

Anasayfa Genel 23 Mart 2014 Okunma
Kenan Işık öldü mü? Kenan ışık Son durumu Nedir?

209276_kenan-isikÜnlü tiyatrocu Kenan Işık düşme sonucu beyin kanaması geçirdi. Kenan Işık’ın, sadece donanım haber, inci sözlük ve uludağ sözlük gibi sosyal paylaşım sitelerinde öldüğü iddia ediliyor. Umarız ortada öyle bir şey yoktur. Bu konuda henüz net bir açıklama yapılmadı. ATV Genel Müdürü Adem Gürses son yaptığı açıklamada durumunun iyiye gittiğini açıklamıştı. Ancak sosyal paylaşım sitelerinde dolaşan iddialar öldüğü yönünde. Bu konuda henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Okuyucularımıza resmi bir açıklama yapılmadan bu tür haberlere itibar etmemelerini önemle rica eder, Kenan Işık’a da Türkiye Gazetesi olarak acil şifalar dileriz.
Kafa Travması geçiren Kenan Işık, hakkında yapılan açıklamada 48 saatin önemli olduğu bildirilmişti. Türkiye Gazetesi olarak kendisine Allah’tan acil şifalar diler geçmiş olsun dileklerimizi iletir, kendisini sağlıklı bir şekilde en kısa sürede yine ekranlarda görmek istediğimizi belirtmek isteriz.
ATV’den Kenan Işık açıklaması
Beyin kanaması geçirerek ameliyata alınan Devlet Tiyatroları Yönetmeni, Kenan Işık’ın sağlığı hakkında ATV Genel Müdürü Adem Gürses açıklama yaptı. Oyuncu  ve sunucu Kenan Işık’ın tedavisi Amerikan Hastanesi’nde sürerken, habercilere açıklama yapan ATV Genel Müdürü Adem Gürses; “Ameliyat çok başarı geçti. 48 saat, belki biraz daha fazla uyutulacak. Olumsuz bir komplikasyon gelişmemesi en büyük iyiye gidiştir. Hiç olumsuz bir durum yok. Çok iyi. Yoğun bakımda olduğu için kendisini göremedik Ama doktordan aldığımız bilgiler de o yönde. Açıklamada, her ne kadar ‘hayati risk devam ediyor‘ dense de, olumsuza doğru herhangi bir gidiş olmaması, zaten olumlu bir gelişmedir. İnşallah çok kısa sürede ayağa kalkacaktır. Ailesi yanında” dedi.
Oyuncu Erdal Özyağcılar da Kenan Işık için hastaneye geldi. 10 dakika hastanede kalan Erdal Özyağcılar çıkışta habercilerin sorusu üzerine, doktorlardan tıbbı bilgi alamadığını söyledi.

Sosyal Ağlarda, paylaş
Devrim Kaya (145 Posts)


Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2014 @ Medyayenigun.com.tr- Sitemizde yer alan tüm yazılı ve görsel içerik kaynak göstermek koşuluyla özgürce kullanılabilir.
Portal Teması : Wptr.Co